חזרה לקטלוג

דגם HSI2_GIA_030_M11R

טבעת אירוסין Sapir

טבעת אירוסין בעיצוב קלאסי ועדין בעלת שיבוץ יהלום מרכזי , בזהב צהוב או בזהב לבן, למראה מינימליסטי שמעניק נפח ליהלום. החישוק המתקצר לקראת היהלום, מדגיש אותו ומתאים לנשים שרוצות טבעת שתשים את היהלום במרכז ותיתן לו את הדגש. דירוג היהלום המרכזי הינו שילוב מומלץ של צבע ונקיון המבטיחים יופי מירבי בתכשיט המוגמר. נתוני היהלום מגובים בתעודת GIA האמריקאית המחמירה ביותר.

פרטי המוצר

  • סוג המתכת: 18K זהב לבן או צהוב
  • משקל היהלום המרכזי: 0.30 קראט
  • צבע היהלום: H
  • נקיון היהלום: SI2
  • תעודה גמולוגית: GIA
מחיר: 3,900 ₪

להצעת מחיר ולפרטים נוספים: 03-576-4000

טבעת מושלמת במחיר אטרקטיבי ביותר

עדינות. מינימליסטיות. אלגנטיות. ניתן לתאר את יופייה של טבעת האירוסין Sapir בדרכים רבות, אך מה שבטוח, זו טבעת אירוסין לא יקרה, אך יוקרתית, שכיף להביט ולהתאהב בה.
הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בשיבוץ ובצורפות של כל טבעת המיוצרת ומוצגת לך, ובביקור במשרדנו ניתן לחוות את תהליך העבודה המרתק שבסופו מיוצרת טבעת בגימור מושלם, בדיוק כמו טבעת Sapir.
החישוק המתקצר לקראת היהלום המרכזי, נועד לפנות לו את הבמה ולהדגיש אותו כמה שיותר. צורת ה-V הנוצרת על ידי השיבוץ, חושפת את היהלום מצידיו ומאפשרת להביט בו במלוא הדרתו.
מעבר לטבעת המושלמת שמחכה לך בסוף התהליך, אנו מלווים אותך גם לאחר הקנייה.
כדי להיות בטוח בקנייה שלך, אנו בשפר מאפשרים להחליף את הטבעת או לקבל החזר כספי מלא עד 60 יום, בנוסף לניקוי מקצועי, חידוש ותיקוני מידות לכל החיים וללא תשלום נוסף.

קרא עוד

מוצרים אחרונים בהם צפית

טבעת אירוסין Sapir