איך לקנות טבעת אירוסין

איך לקנות טבעת אירוסין

ניתן כמובן לגשת לקניון הקרוב, להסתובב במזגנים ולרכוש טבעת יהלום באחת החנויות. התוצאה של קנייה כזו עשויה אף להיות נחמדה – טבעת לטעמך בתקציב שהגדרת. אולם רכישה כזו בהכרח לא תעניק לך את התמורה המלאה עבור כספך. מדוע? משום שמחירים של טבעות אירוסין ויהלומים בחנויות תכשיטים מגלמים בתוכם את כל העלויות הנלוות של אחזקת חנות ושל כל הסוחרים ביניהם עברו היהלומים עד להגיעם לחנות.

אז איך כן נכון לקנות טבעות אירוסין ויהלומים?

יותר ויותר ישראלים מתוודעים לנכס אדיר שנמצא כאן במדינתנו הקטנטונת – הבורסה ליהלומים ברמת גן. הבורסה ליהלומים היא בעצם זירת מסחר בצורת קומפלקס של ארבעה בניינים, אשר בתוכה שוכנות חברות יהלומים שקונות ומוכרות את כל סוגי האבנים בעולם – יהלומי גלם, יהלומים מלוטשים, בכל הגדלים ובכל האיכויות. הבורסה ברמת גן היא אחת הבורסות הגדולות בעולם, וחלק גדול מהיהלומים בעולם עוברים דרכה, בטרם הגיעם ללקוח הסופי – בין אם הוא אמריקאי או לקוח במזרח הרחוק. בעקרון, נמצאות בבורסה חברות ליהלומים בלבד, והכניסה אינה אפשרית למי שלא הוזמן מבעוד מועד ותיאם את כניסתו. שפר יהלומים פותחת את דלתות הבורסה ליהלומים לקהל הרחב ומזמינה לקוחות פרטיים ליהנות מרכישה ישירות באחד ממרכזי היהלומים הגדולים בעולם.

לקנייה ישירות מהמקור, בבוטיק היהלומים של "שפר", יתרונות רבים:

ראשית, המחיר כמובן. המחירים של יהלומים בבורסה מגיעים לעיתים קרובות לחצי מחיר בהשוואה לחנויות תכשיטים, כאשר משווים יהלומים באותה איכות. מדוע? משום שקנייה ישירות מהבורסה חוסכת את פערי התיווך של הסוחרים השונים, דרכם מגיעים היהלומים לחנויות. כאשר מדובר בטבעות אירוסין נושא זה מתחדד מאוד מאחר ובטבעת אירוסין משובץ בדרך כלל יהלום אחד מרכזי גדול. בסוג זה של תכשיטים, הנקראים תכשיטי סוליטייר, חלק גדול מעלות התכשיט מושקע ביהלום המרכזי.
שנית, לקוח פרטי שמגיע ל"שפר" מקבל הסבר והדרכה מפורטים, שאין שני להם, אודות דירוג יהלומים ופרמטרים קריטיים שחשוב לבדוק לפני שקונים יהלום. אנחנו מעניקים יעוץ חינם, לכל לקוח, בין אם הוא בוחר לרכוש אצלנו טבעת אירוסין ובין אם במקום אחר. הפגישה מתקיימת עם יועץ יהלומים שהוא מומחה בתחום, להבדיל מאנשי מכירות של חנות. טבעת אירוסין בעלת יהלום מרכזי גדול היא דוגמא לתכשיט שחשוב מאוד לרכוש תוך קבלת ליווי ויעוץ מקצועי מאחר ובחירת היהלום היא החלק המשמעותי ביותר ברכישה. במשרדינו נמצאת גם מעצבת הבית, אשר מתמחה בעיצוב של טבעות אירוסין, ומלווה את הלקוח בבחירת העיצוב.
יתרון המגוון לא פחות חשוב – כאשר לקוח נכנס לחנות הוא בעצם בוחר פריט מתוך התצוגה. השיטה של "שפר" שונה לחלוטין – התצוגה מציגה את מגוון העיצובים של טבעות האירוסין אולם הטבעת הספציפית שהלקוח בוחר מורכבת בסופו של דבר מהעיצוב שבחר בשיבוץ יהלום מרכזי שנבחר מתוך מלאי גדול מאוד של יהלומים. ניתן ליצר כמעט כל עיצוב של טבעת אירוסין בטווח מחירים גדול מאוד – בדרך כלל החל מאלפיים שקלים ומעלה.
שירות, שירות, שירות... שפר יהלומים מעניקה שירות שאין שני לו. החל מפגישת יעוץ אישית ומעמיקה, ללא כל תשלום או התחייבות וכלה בשירות חינם לכל החיים הכולל תיקוני מידות, חידושים וניקויים של התכשיטים שרכשתם אצלנו. בין אם מדובר בטבעות אירוסין ובין אם בתכשיטי יהלומים אחרים, מטרתנו היא אחת: להפוך את הרכישה להנאה צרופה, תוך מתן השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים במיוחד.

שפר יהלומים מתמחה בייצור טבעות אירוסין – הצוות שלנו מזמין אותך ליהנות מחוויה שעוד לא הכרת במחירים משתלמים במיוחד. להתראות!

להצעת מחיר ולפרטים נוספים: 03-576-4000

ליעוץ טלפוני השאר פרטים: