המדריך לרכישת צמידי טניס וצמידי יהלומים

המדריך לרכישת צמידי טניס וצמידי יהלומים

איריס, מעצבת הבית שלנו, חולקת איתכם את הידע והעצות לרכישה משתלמת ומוצלחת של צמידי טניס וצמידי יהלומים.

צמידי טניס וצמידי יהלומים מעוצבים הם פריטים פופולאריים ואהובים מאד.
הם קלאסיים, מלאי שיק, זוהרים, ומשדרגים את הופעתכן בצורה דרמטית.
כדי להגיע לתוצאה המרשימה ביותר צריך לחשוב על מטרת הצמיד – האם הוא מיועד לענידה יומיומית או לארוע מיוחד, על התקציב שתרצו להשקיע, וכן על התאמת הצמיד לסגנונכן האישי.
קיימים סוגים שונים ומגוונים של צמידים, החל מצמידי טניס קלאסיים וכלה בצמידים בעיצוב מיוחד.
בשפר יהלומים קולקצייה מגוונת ועשירה של צמידים, בנוסף כמובן לאפשרות של עיצוב אישי בליווי של מעצבת הבית שלנו.

 צמידי טניס קלאסיים

צמיד טניס הוא למעשה רצף אחיד של יהלומים היוצרים שורה נוצצת ואחידה. ההבדל בין צמידי הטניס השונים טמון בגודל היהלומים וצורתם (יהלומים עגולים, מרובעים וכו').
צמיד טניס שבו משובצים יהלומים קטנים יחסית מתאים ליומיום או כמתנה לבחורה צעירה. צמיד בעל יהלומים גדולים יותר הוא כמובן מרשים ונוצץ יותר ולכן מתאים לארוע ערב, או לאשה בוגרת שאוהבת תכשיטים עם נוכחות חזקה.
המראה הקלאסי של צמידי טניס מאפשר לענוד אותם ללא מגבלה שכן הם מתאימים לכל הופעה וארוע.


undefined

 

צמידי טניס קשיחים (BANGLE)

צמידים קשיחים – כאלה העוברים דרך פרק כף היד, או הנפתחים עם ציר – הם גם כן בעלי מראה קלאסי ונקי מאד.
חלקם משובצים ביהלומים באופן מלא, וחלקם משובצים בפחות יהלומים כך שחלק מהזהב חשוף. ניתן לענוד צמיד אחד, למראה עדין ומינימליסטי, וניתן לשלב צמידים אחדים יחד למראה עשיר ואקלקטי. אם בחרתן לשלב יותר מצמיד אחד אשפר לשלב צבעי זהב שונים – לבן, צהוב ואדום.

צמידי CHARM

אלה הם צמידים הבנויים בדרך כלל משרשרת חוליות שעליה תלויים קמעות ותליונים שונים. כל צמיד הוא "אוסף אישי" המאגד מזכרות מארועים וחוויות אישיות, ולכן כל צמיד הוא ייחודי, אישי ושונה.
צמידים אלה מסמלים את חלוף הזמן בצורה בלתי נשכחת – החל מתליון בצורת לב שניתן כמתנה ליום נישואין ראשון, דרך תליוני ילדים המזכירים את בואם לעולם של ילדיכם, וכלה ביום הולדת עגול שבו התווסף תליון כוכב שמזכיר לכן שזה בדיוק מה שאתן עבור מישהו יחיד ומיוחד.
כאשר תליון או קמע ניתנים כמתנה, הם מיד מקבלים משמעות סמלית ורגשית וזה מה שהופך אותם למיוחדים ויקרים ללבנו.undefined

צמידי יהלומים מעוצבים

קטגוריה זו כוללת מגוון צמידים שלהם צורה מיוחדת ושונה מהצמידים הקלאסיים. בין אם מדובר בצמיד בעל חוליות גדולות משובצות יהלומים, ובין אם מדובר בצמיד קשיח בעיצוב ייחודי – פריטים אלה הם בעלי נוכחות חזקה ואמירה אישית.


undefined


אנחנו בשפר יהלומים מזמינים אתכם לבחור את הצמיד שמתאים לכם בדיוק מתוך הקולקצייה הרחבה שלנו. מעצבת הבית ומומחים ליהלומים ילוו אתכם הן בבחירת סגנון הצמיד והן בבחירת היהלומים באופן הקפדני ביותר.

להצעת מחיר ולפרטים נוספים: 03-576-4000

ליעוץ טלפוני השאר פרטים: