טיפים לבחירה מוצלחת של טבעת אירוסין

בטרם תצא למסע קניות, נסה לבחון איזה סוג תכשיטים בת זוגתך אוהבת לענוד. האם הם גדולים או קטנים? קלאסיים או בעלי עיצוב מיוחד? האם היא אוהבת מתכת לבנה או צהובה?

טבעת קלאסית או עיצוב מיוחד?

טבעות האירוסין הקלאסיות של שפר מתאימות ומחמיאות לכל בחורה. בטבעות אירוסין אלה הדגש הוא על היהלום, ומטרת הטבעת היא להראות את האבן בצורה הטובה ביותר. טבעת קלאסית משתלבת יפה עם תכשיטים נוספים שבת זוגתך עונדת או תענוד בעתיד, והיא גם משתלבת היטב עם טבעת נישואין במידה ורוצים לענוד אותן יחד בהמשך.
טבעת אירוסין בעיצוב מיוחד מתאימה מאד לחלק מהבחורות. טבעת כזו יכולה לשלב אמירה אישית, סגנון מקורי ומבטיחה מראה ייחודי.

 

טבעת אירוסין מעוצבת  טבעת אירוסין קלאסית 

שיבוץ גבוה או נמוך?

בכל טבעת אירוסין היהלום המרכזי משובץ בגובה אחר. ישנן טבעות אירוסין שבהן היהלום מאד בולט, וישנן טבעות שבהן היהלום נמוך או שקוע בזהב. מבחינה אסטתית, זה כמובן עניין של טעם. מבחינה פרקטית, לבחורות שעוסקות בעבודת ידיים, או לאלה שמשתמשות בכפפות בזמן העבודה השיבוץ הנמוך יהיה נוח יותר. טבעת אירוסין היא תכשיט שבדרל כלל לא מורידים כלל... ולכן היא צריכה להיות נוחה ו"לא מורגשת".

דוגמא לעיצוב שבו היהלום המרכזי שקוע במתכת:
undefined

זהב לבן או צהוב? ואולי פלטינה?..

צבע המתכת גם הוא עניין של טעם, ולכן הרבה פעמים ניתן לנבא מה בת זוגתך תאהב על ידי בדיקת התכשיטים האחרים שלה. אם כל התכשיטים שלה לבנים או כסופים, טבעת בזהב לבן תשתלב איתם היטב.
זהב לבן מדגיש את לובן היהלום ומעצים אותו. לזהב צהוב יש יותר נוכחות שלפעמים באה על חשבון האבן, והוא בעל מראה חם. זהב לבן עובר ציפוי רודיום, הנשחק עם הזמן ודורש חידוש לעומת זהב צהוב שאינו משתנה, ואינו מצריך תחזוקה מיוחדת.
פלטינה היא מתכת מיוחדת ונדירה בצבע אפרפר, המתאימה מאד לשיבוץ יהלומים. היא כבדה יותר ויקרה יותר מזהב – ולכן מתאימה לתכשיטים עדינים.

undefinedundefined


התאמת התכשיט למבנה הגוף

טבעת האירוסין, כמו בגד חדש, צריכה להתאים למבנה הגוף ומבנה היד של הבחורה. לבחורה קטנה ורזה רצוי להתאים תכשיט עדין, שלא יראה מגושם וכבד. לבחורה מלאה או גבוהה ניתן להתאים טבעת רחבה יותר או עיצוב בעל נפח.

הכי הכי חשוב...
כשאנחנו בוחרים טבעת אירוסין למישהי אהובה צריך לחשוב עליה. אל תתפתו לעצב או לבחור תכשיט שמשקף רק את טעמכם האישי תוך התעלמות מנתוני גופה של בת זוגתכם או מטעמה האישי. אם ברור לכם שהיא אוהבת זהב צהוב, לכו על צהוב גם אם אתם אישית הכי אוהבים זהב לבן... בת זוגתכם היא זו שתענוד את הטבעת ביום-יום, וההנאה שלה מהתכשיט היא החשובה ביותר.

להצעת מחיר ולפרטים נוספים: 03-576-4000

ליעוץ טלפוני השאר פרטים: