חזרה לקטלוג

דגם M432RS

טבעת אירוסין Jade

טבעת אירוסין אלגנטית בעלת יהלומי צד גדולים ומרשימים שמוסיפים לטבעת נוכחות אך מפנים את הבמה ליהלום המרכזי ולא גונבים את הפוקוס ממנו.
נשים שרוצות יהלום מנצנץ בטבעת מרשימה, אך כזו שתשמור על הקלאסיות, מתאהבות בה ממבט ראשון. לטבעת המושלמת צריך יהלום מושלם.

פרטי המוצר

  • סוג המתכת: זהב צהוב או לבן 18K
  • משקל היהלום המרכזי: 0.30 קראט
  • משקל אבני הצד:0.20 קראט
  • צבע היהלום: H
  • נקיון היהלום: VS2
  • תעודה גמולוגית: EGL
מחיר באתר: 3,850 ₪
אנו מכבדים:

להצעת מחיר ולפרטים נוספים: 03-576-4000

עוד על טבעת Jade...

בדיוק כמו כוכב נוצץ שרק עולה לבמה כשכל אורות הזרקורים מכוונים אליו ומאירים אותו, כך מתנהג ומרגיש היהלום המרכזי בטבעת Jade.
שורת יהלומי הצד במשקל 0.20 קראט משרתים אותו ומפנים לו את הבמה המרכזית.
הטבעת מיועדת עבור נשים שחולמות על היהלום הגדול הנוצץ, אך מעוניינות לשמור על סטנדרטים קלאסיים שלא חורגים מהנורמה המקובלת.

אהבתם את הטבעת? עכשיו תוכלו לקבל את טבעת מיוחדת זו במחיר מיוחד של 3,850 עבור טבעת זו בזהב 18K צהוב או לבן עם יהלום מרכזי במשקל 0.30, בצבע H וניקיון VS2, בחירה מצויינת עבור טבעת זו.
בפגישה אישית אצלנו בשפר, ניתן להתרשם מהטבעת ומהיופי הזוהר שלה, להביט מקרוב ביהלום ולהבין מדוע כל כך הרבה נשים מתאהבות בה. כמובן שנשמח להציג בפניך גם טבעות אירוסין יפות לא פחות אחרי שנבין יחד את הסגנון היחודי של אהובתך.
כדי לשמור על מראה נוצץ גם בעוד שנים קדימה, אנו מספקים ניקוי מקצועי, חידוש ותיקוני מידה ללא תשלום או הגבלת זמן. טבעת האירוסין Jade, כמו כל הטבעות המיוצרות בבית המלאכה שלנו, מגיעה עם אחריות ובטחון לקנייה שבמסגרתה ניתן להחליף את הטבעת או לקבל החזר כספי מלא עד 60 יום.
כך, אנו מבטיחים לך ראש שקט מדאגות כדי להתרכז במה שחשוב באמת- ברגע רומנטי של פעם בחיים.

קרא עוד

מוצרים אחרונים בהם צפית

טבעת אירוסין Jade